O nás

Na začiatku to bola len jedna osoba s jedným strojom v malom priestore bez zamestnancov

Elegancia a štýl

Vitajte v našom unikátnom svete pánskych oblekov na mieru, kde sa šitie prelína s vašou osobnosťou a štýlom. Každý oblek je dielom mistrovských rúk, ktoré dbajú nielen na kvalitu materiálov, ale aj na každý detail, čo zaručuje, že budete vyzerať a cítiť sa neuveriteľne sebavedomo na každom kroku.

Naša kolekcia pánskych oblekov na mieru ponúka dokonalý zladený balans medzi tradíciou a moderným štýlom. Každý oblek je výsledkom individuálneho prístupu, kde sa vaše preference stretávajú s našou odbornosťou. Nech už ide o elegantný business look alebo sofistikovaný outfit pre špeciálnu príležitosť, naše obleky vám dodajú potrebnú dávku sebavedomia.

Recenzie

 • Super chalani + any, oblek vynikajúci už sa teším ako ho budem mat na sebe a tiež dohadovanie stretnutí s veľkým porozumením. Určite odporúčam ďalej.

  fotka klienta-img
  Pavol
  Prešov
 • Top skúsenosť, brutal marketing a komunikácia

  fotka klienta-img
  Lukáš
  Prešov
 • Nemám čo vytknúť :) myslím si, že si tam každý nájde ten správny oblek na príležitosť ktorú potrebuje...vrelo odporúčam.

  fotka klienta-img
  Tomáš
  Bratislava

Obleky na mieru prvej triedy

Ponúkame širokú škálu materiálov, farieb a štýlov, takže si môžete vytvoriť oblek, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim potrebám

Kontaktujte nás

Potrebujete poradiť od image konzultanta?

Naši image konzultanti sú tu pre vás! S našimi skúsenosťami v oblasti štýlu a image vám pomôžeme získať sebavedomie a vytvoriť dojem, ktorý si zaslúžite.

@taimar.sk

Sledujte nás na Instagrame

Fotka z instagramu 1-img
Fotka z instagramu 2-img
Fotka z instagramu 3-img
Fotka z instagramu 4-img
Fotka z instagramu 5-img
Fotka z instagramu 6-img
Fotka z instagramu 7-img